Instagram   |   YouTube
+90 (532) 649 92 02

Gondol Çikolatalar

Cam Yatak Gondol Figürlü Çikolatalı Draje

Cam Yatak Gondol Figürlü Çikolatalı Draje

3.250,01 TL Vergi Hariç: 3.217,83 TL

1.5 kilo çikolata, 500 gram drajeden oluşan Hacı Mehmet Şan Cam Yatak Gondol Figürlü Draje, hem göz alıcı bir tasarıma sahip hem de lezzet dolu bir deneyim sunan özel bir drajedir.Bu benzersiz draje, cam yatak gondol figürü içinde çeşitli meyveli kar..

Gümüş Piramit Gondol Sargı Çikolatalı Draje

Gümüş Piramit Gondol Sargı Çikolatalı Draje

2.990,00 TL Vergi Hariç: 2.960,40 TL

350 gramlık Gümüş Piramit Gondol Sargı Draje, hem göz alıcı bir tasarıma sahip hem de lezzet dolu bir deneyim sunan özel bir drajedir.Bu benzersiz draje, gümüş piramit gondol sargısı içinde çeşitli karışık drajeler, sütlü ve bitter çikolataları barın..

Oval Gondol Sargı Çikolatalı Draje

Oval Gondol Sargı Çikolatalı Draje

2.990,00 TL Vergi Hariç: 2.960,40 TL

Oval Gondol Sargı Çikolatalı Draje, özel anlarınıza şık ve lezzet dolu bir armağan sunmak için mükemmel bir tercihtir.Bu özel sargı içinde sütlü ve bitter çikolataların yanı sıra çeşitli drajeler bulunur, her biri damakları şenlendirecek bir lezzet s..

Özel Cam Gondol Çikolata

Özel Cam Gondol Çikolata

3.250,00 TL Vergi Hariç: 3.217,82 TL

1400 gramlık Özel Cam Gondol Çikolata, lezzet dolu bir şölen sunmak için mükemmel bir tercihtir.Bu zarif cam gondol, içerisinde özenle yerleştirilmiş sütlü ve bitter çikolatalarla doludur, her biri damakları şımartacak benzersiz lezzetler sunar.Her b..

Üçlü Cam Gondol Çikolata

Üçlü Cam Gondol Çikolata

2.600,00 TL Vergi Hariç: 2.574,26 TL

Hacı Mehmet Şan'ın 3'lü Cam Gondol Figürlü Çikolata, eşsiz bir tasarım ve lezzet dolu bir deneyimi bir araya getiren özel bir çikolata seçeneğidir.Bu göz alıcı cam gondol, içinde nazar boncuklu, pembe ve mavi bebek çikolatalarını barındırır.Her bir c..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Gondol Çikolatalar 

Gondol çikolatalarıyla Hacı Mehmet Şan, size enfes bir lezzet yolculuğu vaat ediyor. İtalya'nın romantik atmosferinden ilham alarak tasarladığımız gondol çikolata çeşitlerimiz, her ısırıkta sizi Venedik'in tarih kokan sokaklarına taşıyacak. İçerisindeki çeşitli lezzetleriyle zenginleştirilmiş gondol çikolatalarımız, özel tasarımları ve kaliteli içerikleriyle öne çıkıyor.


Gondol Çikolata Çeşitleri

Gondol çikolata çeşitlerimiz, her damak zevkine hitap eden özel tatları bir araya getiriyor. Fındık, hindistan cevizi, karamel, portakal veya kahve içeren çeşitlerimiz, her biri özenle seçilmiş malzemelerle hazırlanarak çikolata tutkunlarına unutulmaz bir lezzet sunuyor. Gondol çikolatalarımız, çikolata keyfinizi farklı bir boyuta taşıyor.


Gondol Çikolata Fiyatları

Uygun fiyatlı gondol çikolatalarımız  özel ambalajı ve kaliteli içeriğiyle sadece bir tat değil, aynı zamanda bir hediye deneyimi sunar.Hacı Mehmet Şan olarak, gondol çikolata çeşitlerimizle sizleri unutulmaz bir lezzet yolculuğuna davet ediyoruz. Her bir gondol çikolatası, özenle hazırlanan içeriği ve zarif ambalajıyla özel anlarınıza eşlik etmeye hazır.